Marzysz o małym domku letniskowym w lesie, nad jeziorem? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą produkującą gotowe domki letniskowe. Domki mają elewacje drewniane, wykonane z najwyższej jakości drewna, pokrytego specjalną powłoką chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Przy konserwacji desek używamy wyłącznie preparatów ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Elewacje mogą być zarówno w naturalnych barwach, jak również mogą być barwione na wybrany przez Państwa kolor.
Produkowane przez nas domki mają powierzchnię do dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych. Proponujemy Państwu kilka wariantów, zarówno domki parterowe, jak i piętrowe. W każdym domku są trzy pokoje, łazienka, kuchnia lub aneks kuchenny, a także ganek lub balkon. Domki mogą być wykorzystywane przez cały rok dzięki zamontowanemu tam kominkowi.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo obejrzeć zrealizowane przez nas dotychczas projekty.