Gablota na sztandar to nader wyjątkowa część wystroju, często bywa tak, że sztandary oprawia się niczym piękne i malownicze obrazy. Łatwo zrozumieć dlaczego tak się dzieje, przecież sztandary niosą ze sobą wielką misję. Sprawiają, że pamiętamy.

Czyż nie warto upewnić się, że to, co ważne jest zakonserwowane, dobrze zadbane i w miejscu, w którym może wpływać na wszystkich, którzy przejdą obok?

Dziś zdaje się, że coraz mniej ludzi zwraca uwagę na takie ważne znaki właśnie dlatego, że przestajemy dbać o nie i eksponować je jak należy.

Drewniana czy szklana gablota na sztandar powinna gościć wszędzie tam gdzie istnieją godła, herby i znaki które warto i należy eksponować. Wszędzie tam gdzie powinniśmy pamiętać o misji jaką się kierujemy. Wszystko po to aby nie zagubić się w tym świecie, w którym mało kto zastanawia się po co robi to co robi.

Jakże wyglądałby nasz świat, kiedy zaczęlibyśmy się zastanawiać nad każdym krokiem oraz nad tym jaki będzie on miał wpływ na innych bądź nas samych w przyszłości. Zadbajmy o przyszłe pokolenia, pokażmy im na co warto zwracać uwagę i co jest ważne.

Przypominajmy im o znakach, godłach i sztandarach a być może, któryś z młodocianych ludzi pewnego dnia stanie dumnie trzymając sztandar i będzie prowadził na czele orszak kolejnych pokoleń. Wszystko w naszych rękach.