Kontakt

Dla czytelników:

Pytania i sugestie proszę kierować na elfik777@gmail.com. Przed wysłaniem wiadomości zachęcam do zapoznania się z <FAQ> , gdzie zbieram najczęściej zadawane pytania. Wysłanie mi maila jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymanie odemnie w przyszłości wiadomości o charakterze informacyjnym.

 

Współpraca:

Osoby prywatne i firmy zainteresowane współpracą zachęcam do wysyłania maili na adres mailowy: barbara.michaels7@gmail.com.

 

Przykładowe formy współpracy:

Wpisy z tej kategorii nie są suchymi recenzjami. Każdemu produktowi nadaję ciekawy kontekst i wokół niego buduję wciągający tekst. Dodatkowo zamieszczam moją opinię.

Przykłady:

- <tu> piękne kolory pasteli Toison D'or jako inspiracja do stworzenia wyjątkowego, „zimowego” portretu.

- <klik> Czy można „zanotować” swoje życie w zeszycie? Można! Szkicowanie to sztuka. W tekście pokazują, jak ją opanowac przy pomocy innowacyjnych zeszytów dla projektantów MemoBook.

Konkursy to nowość na blogu. Cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników, ponieważ w notce z wynikami pojawia się także ocena prac oraz refleksje na tematy związane z rysowanie, które nasunęły się pod obejrzeniu nadesłanych rysunków.

Przykład: Konkurs „Jesteś moją inspiracją”, w którym do wygrania był zestaw kredek Polycolor Portrait KOH-I-NOOR. Prace przesłało ponad 50 osób, a każda z nich została oceniona i stanowiła pretekst do refleksji na temat rysowania.

- <tutaj> tekst opisujący kredki, które będzie można wygrać w konkursie

- <pod tym linkiem> ogłoszenie konkursu

- a <tu> wyniki

 

Produkt pojawi się w dowolnym dziale na blogu. Pokażę jak przy jego pomocy udało mi się uzyskać dany efekt na rysunku.

Przykłady:

- <tutaj> cienkopisy Stabilo jako uzupełnienie kredek w realistycznym wakacyjnym rysunku

 

 

Statystyki bloga:

Dane pochodzą z narzędzia Google Analytics (zainstalowanego w Grudniu 2013 r.):

- Styczeń 2014:

 

 

- Luty 2014:

 

 

- Marzec 2014