Teksty

Jakie kredki na początek? (+KONKURS) 184

Postaram sprawdzić, czy kredki ze średniej półki cenowej są w stanie spełnić moje dość wysokie oczekiwania. Przy tej okazji zastanowimy się, jakie wybrać sobie na początek przygody z rysunkiem. A na końcu dzisiejszego wpisu czeka na Was pierwszy z kilku zaplanowanych na najbliższe miesiące konkursów!

Czytaj dalej

Najlepsze prezenty dla artystów! 15

Jeżeli szukacie ciekawego prezentu lub sami nie wiecie, o co poprosić Mikołaja, to ten wpis jest dla Was. Przedstawiam w nim przegląd ciekawych prezentów dla fpasjonatów rysowania i malowania. Znajdziecie tu zarówno podstawowe akcesoria jak i te bardziej wyszukane, których z pewnością bliscy nie mają jeszcze w swojej kolekcji. Dodatkowo podlinkuję Wam recenzje tych produktów, oraz tutoriale, jak ich używać.

Czytaj dalej

Promarkery - pierwsze wrażenie 24

Z tej notki dowiecie się jakie są moje pierwsze wrażenia z używania promarkerów Letraset. Dodatkowo powiem, czy trzeba mieć specjalne umiejętności, by ich używać, jak idealnie blendować, jakie kolory wybrać, gdy nie stać nas na pełny komplet oraz gdzie i za ile je kupić. 

 

Czytaj dalej

B. Bagnall "Rysować każdy może" RECENZJA 22

W dzisiejszej notce recenzja kolejnego poradnika dla rysowników, który znalazłam w bibliotece. Chodzi o "Rysować każdy może" B. Bagnalla. Tym razem dla odmiany powitała nas nieco ładniejsza okładka i minimalnie bardziej kreatywny tytuł niż zazwyczaj. Sprawdzę dla Was, czy zawartość jest wystarczająco dobra, by wyjść po nią z domu.
 

Czytaj dalej