Remont mieszkania

W związku z tym, że mama nie może dostać urlopu, a tata ma 2 tygodnie wolnego postanowiliśmy wyremontować nasze mieszkanie. Ponieważ i tak, we dwóch bez mamy nie chcieliśmy nigdzie jechać, a ja byłem już na koloni w pierwszym miesiącu wakacji postanowiliśmy z tatą wykorzystać pożytecznie nasz wolny czas i urządzić remont generalny całego mieszkania erotyczne tapety na telefon.

W związku z tym, potrzebne były nam nowe meble. Ponieważ obaj jesteśmy facetami i estetyka nie jest nam dostatecznie bliska, musieliśmy poczekać do soboty, kiedy to mama nie pracuje i pojechać na zakupy z nią. Mama godzinami wędrowała z nami po sklepach z meblami, tłumacząc, że jeszcze nie znalazła odpowiednich.

W końcu po kilku godzinach skompletowaliśmy wszystkie meble do naszego mieszkania. W poniedziałek byliśmy we dwóch w sklepie z akcesoriami budowlanymi kupić farby oraz potrzebne nam akcesoria do malowania. I tak, już trzeci dzień malujemy całe mieszkanie. Tata szacuje, że zajmie to nam jeszcze z 2-3 dni, potem około dwóch dni na końcowe poprawki i będziemy mogli wnosić i montować meble, które już czekają na zapleczu sklepu.