Wyciągnij mnie z kłopotów

Zima to ciężki czas dla wielu kierowców. Śnieg, mróz i często nieprzejezdne drogi są w stanie zdenerwować nawet prawdziwego mistrza spokoju. Służby drogowe często wcale nie pomagają, bo „kolejny raz zima zaskoczyła”, jakby czymś dziwnym była zimowa aura w grudniu, styczniu czy lutym. Każdy z nas był świadkiem lub nawet uczestnikiem zakopania pojazdu w śniegu bądź niemożliwości podjechania gdziekolwiek. Ale jest na to sposób!

Zaczęliśmy zimową aurą, ale wyciągarka linowa swoje zastosowanie znajdzie nie tylko podczas śniegów i mrozów. Błoto, piasek, rów – dla urządzeń firmy MSW nie ma rzeczy niemożliwych. Poza tym niekoniecznie wyciągarki trzeba używać do samochodu, autobusu lub jakiegokolwiek innego pojazdu. Drzewo na opał? Proszę bardzo!

Wyciągarki linowe dostępne w sklepie Emaks.pl to maksymalnie wysoka obciążalność w połączeniu z wysoką mocą. Sprzęt pomoże Ci nawet z największym i najcięższym przedmiotem. Wyciągarki stworzone zostały po to, aby ułatwić pracę i zapewnić 100% bezpieczeństwa. Linia Proaqua to wszechstronność, mobilność i solidna konstrukcja. Dzięki swoim wymiarom i wadze sprzętu używać możesz gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz. Żywotność gwarantuje zastosowany mechanizm przeciążeniowy oraz konstrukcja, która jest w pełni wodoodporna. Produktom firmy MSW nie straszna jest praca w każdych warunkach!

Wyciągarki linowe dostępne na Emaks.pl to zestaw cech i funkcji, które dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Stalowa linka odporna jest na skręcenie, dzięki czemu zmniejsza obracanie się podnoszonego obciążenia. Lepsza reakcja hamulca możliwa jest dzięki ulepszeniu systemu hamowania. Dostarczoną płytę montażową możemy przyczepić i zamontować na ścianie, a urządzenie posiada także złącze do każdego konwencjonalnego sprzęgła przyczepy samochodu osobowego. Produkty MSW to idealne rozwiązanie do samochodów kempingowych, karawanów, łodzi. W pracy, na wakacjach, w warsztacie. Właściwie – wszędzie.

I to wszystko za niską cenę, z dwuletnią gwarancją i zapewnieniem bezpieczeństwa. W ramach dostawy otrzymujesz zasilanie, kabel, pilot zdalnej obsługi, linkę, uchwyt, korbę oraz kable do akumulatora. A to wszystko gwarantuje, że wyciągarka linowa wyciągnie Cię dosłownie z wszystkich kłopotów. Przynajmniej tych przyziemnych.