Przeglądając ostatnio jeden z portali aukcyjnych natknęłam się na książkę ?Zapraszam do stołu? książka Jerzego Knappe . Zaintrygowało mnie , że TVN zdecydował się wydać książkę bohatera serialowego , jak by nie patrzeć fikcyjnej postaci . Osoby śledzące perypetie serialowych bohaterów ? Przepisu na życie ? wiedzą , że mistrz kuchni , Jerzy Knappe jest w trakcie wydawania swojej książki kucharskiej . Intrygujące , banalne , zaskakujące , sama nie potrafię znaleźć określenia na pomysł wydawców . Zresztą sam pomysł budzi we mnie sprzeczne emocje .
Zainteresowanie : cóż to za ponad 70 oryginalnych przepisów ?
Irytacje : niestety , ale tak działa na mnie hasło ? poznaj Jerzego Knappe od kuchni ? . Fikcyjna postać do poznania oczywiście od fikcyjnej strony .
Fascynację : ? ta książka to coś więcej niż sposób na smaczną i zdrową kuchnię? , te słowa jednak działają na mnie jak wabik .
Książka ma 200 stron i kosztuje 39,90 zł . Premiera wydawnicza odbyła się 23-ego listopada. ? zdrowa kuchnia , osłodzona szczyptą serialowej miłości , z lekko pikantna nutą rozrywki ? Niby ma wszystkie cechy wydawniczego hitu . Jednak śmiem wysunąć twierdzenie , że niewiele osób , które nie oglądają serialu nie zainteresuje się nią , a może jednak się mylę .
Ja mimo wszytko chcę ją zobaczyć w mojej biblioteczce , chociaż by rozwiać sprzeczne emocje , które mi w związku z nią towarzyszą . Mam nadzieję , że nie będzie to książka tylko na jeden raz 🙂