Łazienka to ważne pomieszczenie w każdym domu. To miejsce, w którym możemy zrelaksować się po ciężkim dniu. W urządzaniu łazienki należy pamiętać, by pasowała do wystroju mieszkania oraz naszego gustu. Pierwszą rzeczą nad jaką trzeba się zastanowić jest wybór odpowiednich płytek bądź farby do ścian. Od tej decyzji zależy jaki charakter będzie miało to pomieszczenie. Odpowiednio dobrana glazura do łazienki może zdziałać cuda. Pamiętajmy jednak o przemyślanym wyborze. Nowoczesna, czarna glazura nie sprawdzi się w mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim i odwrotnie- nie wybierzemy płytek w kwiatowy wzór do modernistycznego i minimalistycznie urządzonego mieszkania.
Do koloru ścian dobierzmy odpowiednią armaturę. Na rynku wybór jest olbrzymi, dlatego z łatwością uda nam się stworzyć spójną całość.
Na koniec pozostaje wybór mebli i dodatków, które dopełnią całości w urządzaniu wnętrza. Pamiętajmy, że łazienka to miejsce, w którym rozpoczynamy i kończymy każdy nasz dzień. Ważne więc, by była ona pomieszczeniem, które lubimy i w którym czujemy się dobrze.