Ostatnio obsesyjnie myślę o rysowaniu z wyobraźni. To szalenie przydatna umiejętność, bo nie wymaga specjalnych warunków czyli angażowania modela czy szukania odpowiedniego zdjęcia. Można tworzyć wszędzie. Nawet pod przeciekającą wiatą na dworcu w czasie ulewy :). Jest to temat rozległy, bo szkic z wyobraźni może być realistyczny, dekoracyjny, komiksowy, surrealistyczny, mangowy… W dzisiejszym materiale zebrałam wstępne wskazówki i zajęłam się szkicem zbliżonym do rzeczywistości. Jako medium wybrałam długopis, by podsumować ostatnią serię notek.

Jak zwykle niezawodni czytelnicy zasugerowali mi fantastyczny temat na rysunek. Kamienne Serce to postać, która od pewnego czasu mnie intryguje. Jeżeli nie wiecie, kim ona jest, a oglądacie serial Gra o Tron to absolutnie nie szukajcie informacji na jej temat, bo możecie zepsuć sobie zabawę. Mogę zdradzić jedynie, że jest to postać dość mroczna, o ciekawej przeszłości. Nie pojawiła się jeszcze w serialowej adaptacji Pieśni lodu i Ognia, więc moje wyobrażenia na jej temat wciąż są nieskażone interpretacją ekipy Gry o Tron. Proszę o nie spojlerowanie w komentarzach!

Filmik w jakości HD ładował się na YouTube ponad 1300 minut. Zdążyłam w tym czasie zbudować Rivendell w Simsach, obejrzeć film i spać. Zgadnijcie, co się stało, gdy miałam załadowane 88%? Zgadliście – przerwa w dostawie Internetu. Więc od nowa. Zbudowałam jeszcze Lothlorien i oto jest:

Wymarzył mi się zimowy las jako scenerię. Śnieg, czarno-szare drzewa i mroczna atmosfera. Niestety rzeczywistość zweryfikowała moje marzenia i zamiast śniegu był deszcz a monochromatyczną szarość zastąpiło fosforyzujące na zielono drzewo, które tak mi się spodobało, że będzie gwiazdą odcinka z cyklu „na planie”. Nie powiem kiedy będzie na kanale. Trzeba subskrybować! 🙂

Filmik najlepiej odtworzyć przy wyższej głośności, bo po zmontowaniu okazał się dość cichy. Jeśli macie dla mnie jakieś rady dotyczące moich filmików, to śmiało piszcie. ELFIK TV to mój ukochany projekt i staram się, by był wyjątkowy. Bądźcie moją inspiracją 🙂